Merhaba Emrah ben Ankara jigolo ajansına hizmet etmekteyim, Senelerdir Türkiye’nin yasal partner hizmeti sunmaktayım. Yakışıklı bakımlı 1.90 boyunda 89 kiloda esmer yeşil gözlü olgun kadınların dikkatini çekmeyi başarmış bir erkeğim.

Zengin dul bayanlara uzun süredir hizmet veriyorum benimle bir gece geçirdikten sonra beni bırakamayacaksınız. Kaç yaşlarında olursanız olun arkadaş arayan bayanlara öncülük ediyorum. Ben özel şirkette yöneticiyim gizliyim 32 yaşlarında 2 senedir Ankaradayım, 

2 yıl ilkin bir site aracılığı ile başladım ve hala daha devam ediyorum. Para için değil haz ve farklılık için bu yoldayım. Sizlerde beni tercih ederek hakikaten yakışıklı ve kibar bir beyle söyleşi ve sex yaşamı yaşayabilirsiniz.

Ankara’da jigolo olmak için kayıt yapmalısınız

Arkadaşımın beni müşterisine yönlendirmesiyle beraber benimde jigololuk serüvenim başlamış oldu. İlk başlarda fazlasıyla çekingendim ama zaman geçtikçe randevuya çıktığım kadınlar sayesinde alışabildim. Şimdi halimden fazlasıyla memnunum. 

Ankara jigolo üyeliği sitesinde 3 ay geçirdim, bayan arkadaş arıyorum. Doğal olarak bu meslek için aranılan özelliklerin kendinizde olduğuna tam olarak güvenli olmanız gerekiyor. Çünkü önceliğiniz görüşme sağladığınız bayanların memnuniyeti olmalıdır.

Sizinle görüşme elde eden bir hanımefendi sizden memnun kalmazsa bu ajansla çalışmanızı da negatif olarak etkileyecektir. Siz her zaman istediğiniz hedefe doğru sağlam adımlarla koşmaya devam etmelisiniz.

Ankara arkadaşlık siteleri sektörün lideri oldu

Bana en iyi hizmeti sunmam için desteğini asla eksik etmeyen temsilcilere teşekkür ederim. Profesyonel jigolo olmanın en önemli kuralı güvenilir site bulmaktan geçiyor. Olgun bayanlar her zaman sözlerinin arkasında durup onları tatmin edenlerle randevuya çıkıyor.

Hiç kimse yatağına girdiği kadını tatmin etmeden yanından ayrılmak istemez diye düşünüyorum. Sizin bundan sonraki tek hedefiniz onların mutluluğu olmak zorunda bunu unutmamalısınız. Bana ulaşırsanız size bildiğim bütün her şeyi eksiksiz olarak anlatabilirim. Çünkü kendime yakışıklı genç rakipler bulup Ankara sevgili bulmada benden daha iyisi olamaz.

Yarım yapılan hiç bir ön sevişme dulları etkilemeyecektir bunun için farklı pozisyonlar denemeniz gerekiyor. Bu yazıyı okuduysanız ve size destek olabildiysem ne mutlu bana tüm Ankaralı elit jigolo üyeliği adaylarına bol miktarda şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir