Selamlar ben Bahar 45 yaşıında emekli spor hoocasııyım,Sevgili olmanın yükümlülüğünü kaldıracak yaşı çoktan geçtim.Balık etli dolgun bir kadınım,yakışıklı jigolo Antalya üyeleri burada mı acaba? Bundan dolayı ben sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Çünkü biran ilkin sizinle muhteşem saatler geçilmek isterim. İsmim Bahar 38 yaşlarında kumral Ela gözlü çevresi tarafınca beğenilen bir kadınım.

Yalnız benim için en önemli detay şu birinin beni istemesinden daha oldukça benim istediğim beğendiğim ve arzuladığım bir erkekle beraber olmak istiyorum. Çünkü sürekli daha cazip geldiği için kendime jigolo kiralamaya karar verdim. Averaj 2 senedir cinsel isteklerimi bu şekilde karşıladığım için sanırım artık benim için jigolo arayan bayanlara bir bağımlılığım oldu.

Görüşme sağladığım müşterilerimle en fazla 2 kere görüşüyorum. Ancak her seferinde başka bir erkekle sex yapmak bana daha oldukça zevk veriyor.

Antalya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Bir adam ne kadar oldukça cinselliğe düşkün ise hanımlarda bence o denli oldukça düşkün. Önemli olan bu duyguları bastırmadan doya doya tadını çıkararak yaşamak ben bu mevzuda oldukça şanslıyım.

Bundan dolayı kendime güveniyorum ve cinsel performansı yüksek Antalyalı jigololara doymuyorum. Sizde benimle aynı fikirdeyseniz sizinle tanışmanın şimdiden hayalini kurduğumu bilmenizi isterim. Mesajlarını umuyorum yaşam oldukça kısa yaşamdan zevk almaya bakalım birlikte.

Antalya jigolo arıyorum demeyi bırakın artık sizi arzulamadığım tek bir gecem bile yok. Benim tek istediğim hayalini kurduğum fantezileri sizinle bir an önce hayata geçirebilmek. Çok fazla beni bekletmeyin yoksa beni başka yakışıklıya kaptırabilirsiniz.

One Reply to “Bahar:Dulum Antalyada Elit Jigolo Önerisi olan var mı ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir