Sakarya Jigolo Sitesi Slm varlıklı dul bayanlar ben Can Sakarya ilinde ikamet etmekteyim.Küçük şehirler her anlamda sakindir çoğumuz birbirini tanır ben Can 38 yaşlarında ve market işletiyorum gizli saklı saklı saklı olarak da jigolo hizmetim var bu mevzuda kendime fazla güveniyorum.

İri ve kalınca organ isteyen bayanlara istediğini verebilirim ücretim ise 100 TL Sakarya Jigolo olmak isterim,her türlü talep bende kabuldür. Temiz olmak mühim ek olarak gizli saklı saklı saklı olduğum için bu mevzuda siz kıymetli ziyaretçilerimizin de dikkatli olması gerekiyor.

Sakarya Jigolo ajansı içinde paylaşılacak bir yaşam altında ve daha da ilerisini titizlikle uygulamaktayız… Bir şeyler eklemek istersek site bünyemizdeki telefonla görüşmelerde yalnız  tüm cinsel ve hususi yaşantımızla ilgili sıkıntılarınızı çekinmeden çözüm üretmek amacıyla paylaşabilirsiniz.

Dikkatsizlik etmeyin ki! Devamlı hayatınızdaki insanların eksikliğini dolduracak,sizi yalnız siz benzer şekilde anlayacak hizmet adına Arkadaşlarımız mevcuttur

 

2 Replies to “Can Sakarya akyazıda jigolo isteyen kadınlarla görüşürüm”

  1. Meraba ben emre 25 yaşındayım atletik vücuda sahibim öğrenci olduğumdan paraya ihtiyacım var performansım inanılmazdır denerseniz görürsünüz gizlilk önemlidir bakımlı bayanlar lütfen fiyatı kendin belirlersin beyenmezsen para vermene gerek yok ama mutlu son daimdir ?

  2. Merhaba ben buğra sakaryada yaşıyorum yaş 22 genç bakımlı birisiyim , dul evli bekar yaşlı herkes le görüşüyorum beni bilen biliyorum verdiğim zevk seni doruklara çıkarmasını istiyorsan bir telefon kadar yakınım sana tek istedigim karşı cinsiminde bakımlı olması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir