Merhaba Anadolu Yakasında oturan jigololar ile görüşmek istiyorum. Kendine güvenen ateşli partnerim bana ulaşsınlar size özetlemek gerekirse kendimi tanıtmak isterim. İsmim Hülya 42 yaşında sarı saçlı Ela gözlü 1.68 boylarında 56 kilo minyon güzel bakımlı ve kendime ve kadınlığıma güvenen bir bayanım.

İstanbulda tecrübeli jigolo kiralamak istiyoorum

Kendi adıma 3 şubesi olan güzellik merkezleri var. Anadolu Yakasında kendi işinin sahibi olan fakat kendini sürekli noksan hisseden bir bayanım. Toplumsal çevrem fazla geniş dostlarım dostlarım akrabalarım sürekli yanımda. Jigolo üye ajansı fakat benim durmak bilmeyen cinsel arzularım yardımıyla ilk partner deneyimini 2 yıl ilkin yaşadım.

Birinin sorumluluğu altına girmeden keyifli saatler geçirdikçe aradığım mutluluğun bu yoldan geçtiğine güvenilir oldum. arkadaşlık sitesi her zaman bana doğru eşleşmeler yaptığı için onlardan çok memnunum. Ben düşlem dolu renkli bir kadınım bana ayak uydurmak zordur haberiniz olsun.

Anadolu yakasında yaşayan erkekleri bekliyorum

Bana bu duyguları doyasıya yaşatacak genç kendine güvenen yakışıklı sempatik bayanların ne istediğini bilen jigololarla görüşmek isterim. Bu jigololuk ajansı bünyesinde çalıştığım için ek olarak mutluyum bana gerçekten kaliteli hizmet sağladıkları için çok mutluyum.

Zira her anlamda fazlaca kaliteli gizlilik ve güven mevzusunda kendilerini fazla geliştirmiş sağlam bir ajans. Çünkü beni onlara bağlayan nedenlerden bir kaç tanesi İstanbul jigolo barlarına çok gittim. Bana yetebileceğine inanıyorsanız beni arayın bana yazın aksi durumda sizin randevu talebinizi reddetmek zorunda kalabilirim.

Sonuçta size para veriyorum ve bunun karşılığını sizden istiyor olmam normal diye düşünüyorum. Randevuyu sizin müsait olduğunuz günlere göre ayarlayabilirim bana önceden bilgi vermelisiniz. Eğer ki beni istiyorsan asla durma derhal benimle iletişime geç.

 

2 Replies to “Hülya Anadolu Yakası jigolo ilanları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir