Merhaba bayanlar nasılsınız Münir Kars jigolo sitesi en eski üyelerindenim,Bu şehirde ikamet ediyorum jigolo işi yapıyorum zengin dul bayanlar ile görüşmek isterim.uzun süre almanya’da yaşadım fakat 2 yıl ilkin kendi ülkeme döndüm. Oradayken oldukça fazla alman hanımla birlikte oldum. Buraya dönünce de jigolo olarak çalışabileceğimiz düşündüm. Şu sebeple değişik düşlem tekniklerinin hepsini öğrendim. İstediğiniz her türlü tüm fanteziyi açığım ve sizin üzerinizde uygulayabilirim. Zevkli geceler ile hayatınıza girip, solgun yaşamınızı muhteşem bir gül bahçesine çevireceğim. Her gün gecenin gelmesini ve benimle birlikte olmayı iple heyecanla çekeceksiniz. Her şeyimi size adamaya hazırım.

Benim içinse artık açık alanlarda ilişkiye girmek ve o adrenalini aralıksız hissetmek bir alışkanlığa dönmeye başlamıştı. 4club jigolo siteleri ile profesyonel olduğumda ise bu konuda yalnız olmadığımı bayanlarda da açık alan fantezilerinin çok yaygın olduğunu gördüm.  Böylece profesyonel hizmetlerimi verirken de açık alan maceralarımı sürdürmeye devam ettim. Yılların birikimiyle akla gelebilecek tüm alanlarda sevişebilir, orgazm yaşamanızı sağlayabilirim. Diğer fantezilerde nasıl olduğumu merak ederseniz, her fantezide yanınızda olacağımdan emin olmalısınız. Fanteziler yeteneklerimi geliştiren ve merakımı uyandıran bir konu olunca hiç birini geri çevirmem.  

 

2 Replies to “Karsta yaşayan yanlız bayanların telefon numaraları”

  1. Heyecan arayan olgun hanımefendiler,heyecan serüveninize bir çentik daha atmak isterseniz iletişime geçelim

  2. Merhaba ben Erdoğan Kars ta mutsuz dul olgun bayanlar la buluşmak tanışmak isterim eğer sizde isterseniz tanışalım 25 yaşında Bekar 1,75 boy 85 kilodayım Kars merkez de yaşayan 35 45 yaş arasında bayanlarla tanışabilirim Dul mutsuz yanlızbayanlar ve arzular istekler doğrultusunda tutkulu bir ilişki arıyorsanız ben burdayım bir sevgili gibi sıcak davranırım esmer yakışıklıyım bana burdan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir