Adım Yüksel Rize ilinde ikamet ediyorum jigolo arayan Rizeli bayanlara uzun süredir hizmet veriyorum. 25 yaşında genç tazecik bir jigoloyum meslekte yeni olsam bile kendime çok güveniyorum. Esmer 1.90 boy 95 kiloda yakışıklı kalıplı erkeğim kadınların ilgisini kolaylıkla çekebilirim.

Her insanla beraber olmam biraz seçici bir erkek olduğum doğrudur bakımlı ve balık etli kadınlar ilgimi çekiyor. Sizinle sınırsız çılgın fantezilere imza atabiliriz ben uçuk kaçık karaktere sahibim. Çünkü birlikte olacağım bayanlar kaliteli elit düzgün bayanlar olmalıdır. Maddi açıdan herhangi bir problemi olmamalı ilk başta istediğim tüm ücretleri vermeli.

Bunun haricinde istediğim yerde beraber olmaktan çekinmemeli parkta dışarıda her yerde beraber olabilmelidir. Rize jigolo arıyorum ancak bulamıyorum diyen bayan kalsın istemiyorum ben hazırım sizi bekliyorum. Randevularımı müsait olduğum günlere göre ayarlamaya çalışıyorum.

Rize arkadaşlık sitesini tercih eden dullar

Genç güzel ve zevk sahibi olmalı. Tüm cinsellik pozisyonlarına dayanıklı olmalı. İhtiraslı, cinsellik esnasında her şeyini bana vermeli ve tamamen kendini bana bırakmalı. Rize Jigolo başvurusu Bu özelliklere uyan herkesi bana umuyorum.

Siz istediklerinizi söyleyeceksiniz bende bunları hayata geçirmek için elimden geleni yapacağım. Sonuç olarak maddi gelirimi sizden kazanıyorsam sizin istediklerinizi gerçekleştirmek benim için bir emirdir. Ben bundan önce yaklaşık 2 sene önce Rize jigoloları arasında uzun süre çalıştım. Yalnız okul için memleketime dönünce bende mesleğime burada devam etmek istedim.

Görüşmelerimi gizlilik açısından otellerde yapmayı daha uygun görüyorum tabi sizin içinde uygun olursa. Çünkü bundan yıllar önce Rizeli partnerim beni biraz zor duruma sokmuştu. Rizeli jigoloları size benim kadar dikkatli davranmamıştır bunu size ispatlamak istiyorum.

One Reply to “Yüksel Rize jigolo arayanlar arasında dul hayranıyım”

  1. Salam guel elit bayanlar ben furkan istanbulda yas35 boy 175 kg 70 fizik tipli biriyim jigolo arayan hanimafediler bana ulaşabilirsiniz p 23 sm sizi doyirmak bizim isimiz gizlilik temizlik onemli gorismek üzeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir