Van jigolo sitesi üyesiyim Merhaba arkadaşlar adım Sedat sizlerde ecelik bayan arkadaş arıyorsanız sitemizdeki binlerce üyeden biriyle iletişime geçip onla görüşmeye çıkabilirsiniz. Birbirinden güzel kiralamak isteyen zengin dul bayanlar ile beraber olmak hem ücretsiz hem de kazançlı. Böylece partnerinizden kazanç elde edip hem kendinizi tatmin ederek hem de para kazanmak çok mantıklı

Türkiye geneli 40-60 yaş arası bayanlara hizmet veren rentboy Van Sedat olarak herkesin beni tanımasını  istiyorum birbirinden bakımlı olgun seks partneri arayan iş kadınlarını bekliyorum Tek yapmanız gereken üyelik formunu doldurmak ve benimle iletişime geçmeniz.  Van rentboy ajansı kadınlarını bekliyorum üniversite hayatım bittikten sonra Van’da kalmaya devam ettim ben Karadenizliyim ama ben kendimi bu şehirde buldum geri dönmeyi de hiç bir zaman düşünmüyorum, sizden tek istediğim Benimle tanışmadan en iyisine karar vermeyin kelimeme bir şans verin o kelimedeki iddialı jigoloya bir şans verdiğiniz takdirde benden önceki bütün partnerlerin bir daha isimlerini bile ağzınıza almayacaksınız.

 

Ben bu mesleği yapabilmek için çok şeyden vazgeçmek zorunda kaldım üniversitede ailemin baskısı ile istemediğim bir bölümü zoraki okudum ve bitirdim ama istemediğim mesleği yapmamak konusunda ısrarlıydım. Ailem yine üzerimde baskı kurmaya başlayınca bende bir daha memleketime dönmeme kararı aldım. cinsel performansımdan kadın ruhundan anlayan ince kibar olmama yakışıklılığıma giyim tarzıma kısacası tepeden tırnağa kendime çok fazla güvenen bu işe gönül vermiş partnerim. Kadınlar tarafından beğenilen erkek olmama rağmen hiç bir zaman egolu bir insan olmadım ailemden aldığım terbiye bu şekilde değildi.

Aktif olarak çalıştığım erkek ajansını bulana kadar sayısız olumsuz deneyimler yaşadım sağlam bir erkek sitesi bulma yolunda çok fazla maddi zarara uğradım ama ne olursa olsun aklıma koyduğumu yapmaktan vazgeçmedim ve sonunda güvenilir partner Sitesi ile çalışma şansı yakalamış bulunmaktayım. Ben 1.94 boyunda 90 kilo esmer göz rengi siyah olan iri bir fiziğe sahip olan doyumsuz ve sınırsız sikiciyim daha size anlatmak istediğim bir çok şey var eğer beni tercih ederseniz sizi asla pişman etmeyeceğime emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir