Zonguldak Jigolo Arıyorum Merhabalar ben Bahar Zonguldak ilinde yaşıyorum varlıklı dul bayanım ve cinselliği yaşamak isterim.Yaz geliyor ve ben erkeksiz kalamam şimdiden kendime bir erkek ayarlamak isterim. 28 yaşlarında hususi sektörde çalışıyorum güvenilir bir adama ihtiyacım var devamlı cinsellik mevzusunda seçkin bir hanımefendi oldum.

sizlerde benim şeklinde düşünüyor benim isteklerime cevap verebilecek karaktere sahipseniz gelin görüşelim ayda 1 ilişki yaşamak isterim siz kıymetli ziyaretçilerimizin araması kafi.

Evet dostlar şimdi sizlere vatan gazetesinin bir yazarı tarafınca partner röpotaj meydana getirilen haberi paylaşıyorum. Bu haber hem de Zonguldak sikici olmak isterim de yayınlanmıştır. dileyenler en alttan kaynak linkine ulaşabilir.

kaslı adamlar ile meydana getirilen röportaj da bir oldukça acaip mevzulara değinilmiş. sevgili saatlik ücretlerinden tutun, beraber oldukları bayanlara kadar bir oldukca mevzu ele alınmış.

antalya Jigolo ajansına yeni kayıt oldum, deşifre olmamak için adını vermiyor. Bir tek anlattığı hikâyeler duyanları şoka sokacak türden…

32 Replies to “Zonguldak Bahar”

  1. 1.80 boyundayım 76 kilo gerekli olan herşey var bi dönmemiz yeterli foto da atabilirim size yardımcı olurum

  2. hatice hanim guvenilir erkek burada ben ibrahim manisa is sahibi biriyim yas 45 kacamak yapmak istiyorum kabul ederseniz maddi manevi sorunlarnizi cozerim sadece gizlilik istiyorum

  3. Hanımefendi zonguldakta öğrenciyim istediğiniz zaman gelebilirim, bakımlı fiziği düzgün biriyim .

  4. Slm Bahar yaz gecti kisa girecegiz benimle izin istanbuł dan ise baslamadan seftali yemeden baslamam beni on elemeye cagir is basinda kendin gõr ??

  5. Sakaryaya gel neler yaşarsın her zevkin tadını cıkarırsın ayda biri birak hafta sonu bile gelir tatmin olup gidersin

  6. 22 yaşındayım. Üniversite de ki tecrübesiz kızlardan sıkıldım, size bu zevki yaşatmak isterim.

  7. selam ismim Ali 32 yaşındayım Zonguldak çevresi dul evli bekar bayanlar arayabilirsiniz. gizlilik on on planladir. her türlü fanteziye acigim isterseniz kocanizin önünde olur yeterki izni olsun.:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir